עיצוב והקמת גינות זה בטבע שלנו!

חברת גן העדן הקסום הוקמה לפני 25 שנים מתוך אהבה לאדמה ולצומח. מאחורינו אלפי גינות שהוקמו למשפחות שחוברו בין הבית לגן ונהנות מגינות פורחות ומותאמות לאופי השימוש המשפחתי.


בלוג / BLOG

לקוחות מספרים עלינו

"חיפשתי גנן מקצועי לעצב את הגינה שלי ואחרי המלצות על אמנון קראתי לקבלת הצעת מחיר. לציין שקבעתי עם מספר גננים שאף אחד מהם לא הגיע. אחרי סגירת מחיר למחרת אמנון הגיע עם צוות רציני שהפך את הגינה שלי לגן עדן קסום ומהמם. אמנון תודה רבה על עבודה מקצועית ומושלמת גורפת ים מחמאות על העבודה המושקעת ואני ממליצה עליך בחום והמון פירגונים"
סיגל אבוטבול
שדרות
"הזמנתי מאמנון התקנה של דשא סינתטי לשטח של כמאה מטר. רציתי שיתחיל בחמישי ויסיים לפני שבת, בלי להתפשר על עבודה מקצועית. חייב לציין שאמנון עמד בזמנים שהתחייב, היה פדנט מאוד בעבודה ואף ניכש וארגן את שאר הגינה למרות שלא היתה בשטח העבודה המוזמנת. בשישי בצהריים הילדים כבר התרוצצו בדשא, השכנים התפעלו מהמשטח המפולס, והכי חשוב האישה היתה מרוצה. ממליץ בחום"
אבידן הלוי
אשקלון
"אמנון יקירי. תודה רבה לך על עיצוב והקמת הגינה במרפסת הבית, התאמת הצמחים לסביבה המתאימה, המקצועיות, ההקשבה, אורך הרוח שלך לבקשות שלנו,הנאמנות היושר והבן אדם שבך. שמחים שהכרנו אותך וממליצים עליך מכל הלב"
עיצוב גינה
אורית נועם
יפו
Scroll to Top

רגע לפני שאתם זזים

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות!

התקשר עכשיו